powerON to nowa firma powstała w 2020 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zarówno młodego jak i sędziwego pokolenia oferujemy pomoc w zakresie naprawy sprzętu komputerowego oraz sprzedaży nowego i używanego sprzętu dopasowanego do potrzeb klienta. Współpracujemy z lokalnymi firmami, urzędami oraz fundacjami. Nasze doświadczenie w branży informatycznej jest poparte technicznym wykształceniem oraz wieloletnią praktyką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług oraz aktualnie dostępnym asortymentem w sprzedażny W razie jakiś pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Jak wygląda nasza siedziba, nasze stanowiska pracy oraz wyposażenie i asortyment prezentujemy na poniższych fotografiach.


AKTUALIZACJA 2022

Jesteśmy z Wami już dwa lata ❕ ? ??
Jak ten czas szybko leci ? A co u nas? Cały czas do przodu, nie zwalniamy tempa. Całego asortymentu mamy tyle, że musieliśmy dokładać półki do regałów i gablot ?. Rozkręcamy kolejne usługi takie jak wypożyczalnia sprzętu IT czy serwis konsol PlayStation oraz Xbox. Przez dwa lata wiele osób prywatnych oraz firm nam zaufało za co serdeczne dziękujemy.


AKTUALIZACJA 2021

Jako iż jesteśmy już prawie rok czasu na rynku to przyszła najwyższa pora na odświeżenie zdjęć naszego wnętrza, zaszły drobniejsze zmienimy oraz trochę większe, a asortyment staramy się zmieniać na bieżąco.


OD TEGO ZACZYNALIŚMY 2020

Polub nas na facebooku oraz instagramie 🙂