Prowadzimy skup elektroniki PŁACIMY GOTÓWKĄ po sprawdzeniu sprzętu.

Informacje odnoście sprzetu uszkodzonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli masz uszkodzony sprzęt, komputer, monitor, laptop, tablet czy inną elektronikę, a nie nadaje się ona do sprzedaży możesz ją u nas zostawić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, po prostu porzucić, a resztą zajmiemy się my.

Skupujemy [̲̅$̲̅(̲̅ιοο̲̅)̲̅$̲̅]

 • Laptopy – sprawne oraz uszkodzone
 • Komputery stacjonarne – sprawne oraz uszkodzone (nie starsze niż 10 lat)
 • Zabytkowe komputery oraz konsole – Atari, Amiga, Pegazus, Comodore
 • Monitory – tylko sprawne płaskie od 19” w wzwyż
 • Drukarki – tylko laserowe
 • Części komputerowe oraz do laptopów – pamięci ram, dyski twarde, karty graficzne, matryce, zasilacze i inne (tylko sprawne)
 • Telewizory LCD / LED – tylko sprawne
 • Inny sprzęt elektroniczny – jeżeli masz coś na sprzedaż, a nie jesteś pewien czy jesteśmy tym zainteresowani zadzwoń lub napisz do nas.

Nie skupujemy (︶^︶)

 • Drukarek atramentowych
 • Monitorów kineskopowych / CRT (tych z “tyłem”)
 • Używanych myszek oraz klawiatur
 • Używanych baterii
 • Używanych licencji WINDOWS / OFFICE i innych
 • Popsutych / zbitych tabletów

Serwis komputerów stacjonarnych

Zapewniamy kompleksowy serwis komputerów od instalacji oprogramowania, poprzez modernizacje czy upgrade sprzętu. Zadbamy również o konserwacje sprzętu poprzez wymianę past i termopadów oraz wyczyszczenie i diagnostykę wszystkich podzespołów.

Serwis laptopów netbooków i ultrabooków

Zapewniamy kompleksowy serwis laptopów, netbooków, ultrabooków od instalacji oprogramowania, poprzez modernizacje czy upgrade sprzętu. Zadbamy również o konserwacje sprzętu poprzez wymianę past i termopadów oraz wyczyszczenie i diagnostykę wszystkich podzespołów.

Serwis drukarek laserowych i atramentowych

Zapewniamy kompleksowy serwis drukarek laserowych oraz atramentowych. Przeprowadzimy całą diagnostykę oraz sprawdzimy kondycje materiałów eksploatacyjnych takich jak tonery, tusze, głowice, bębny oraz innych elementów.

Pozostałe serwisy usługi i wyzwania

Zajmujemy się również innymi usługami i serwisami związanymi z branżą. Podejmiemy się takich usług jak konfiguracja sieci. Przenoszeniem i archiwizacją danych oraz ich odzyskiwaniem. Doradzimy również w sprawie zakupu sprzętu, nowego bądź używanego.

DLACZEGO MY?

Naprawiamy, nie wyrzucamy!

Dbając o portfele naszych klientów oraz środowisko i naszą planetę preferujemy naprawę sprzętu nawet tego 10-letniego, który po serwie u nas będzie pracował znacznie lepiej i wydajniej niż nie jeden nowy sprzęt, który w aktualnych czas jest produkowany na masową skalę i co raz to ze słabszych materiałów.

10 Lat doświadczenia w branży

Nasze doświadczenie w serwisie sprzętu elektronicznego z branży IT oraz obsługi klienta to już ponad 10 lat. Poparte wykształceniem technicznym oraz inżynieryjnym i co najważniejsze pozytywną opinią wśród stałych starych oraz tych nowych klientów. Inwestujemy co chwilę w nowe narzędzia i maszyny do diagnostyki i naprawy sprzętu, aby podnosić swój poziom i rozwijać się dla Was.

Pasja którą realizujemy

Pierwszy komputer na pierwszą komunię świętą - tak to się zaczęło. Ciekawostka i nowość z początku 2000 roku, z której zrodziło się zamiłowanie i pasja, która rozwija po dzień dzisiejszy. Chęć samodoskonalenia się, kombinowania oraz uporczywego dążenia do celu sprawiła, iż nie znajdziecie nigdzie indziej tak zaangażowanego serwisu, który wkłada całe swoje serce w to, co robi, a robi to co lubi.

Prywatna działalność, nie sieciówka

Jesteśmy ludźmi tak jak nasi klienci. Zależy nam na każdym kliencie. Nie zbywamy nikogo, pomagamy i doradzamy na każdym etapie. Czy to zakup nowego bądź używanego sprzętu, opłacalność serwisu sprzętu czy złożenie bądź modernizacja sprzętu komputerowego. Znajdziecie w nas oparcie, jakiego nie zapewni Wam żadna sieciówka z franczyzą.